Polec bloga.

Proszę zostawiać pod tą notką adresy swoich blogów, żebym wiedziała, gdzie mam zajrzeć. Wprawdzie czytam każdy komentarz, ale jeśli wszystko będzie tutaj zebrane, będzie mi o wiele łatwiej . ♥

34 komentarze:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. http://tell-me-a-lie-please.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. http://anotherworldwithme.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. no-lies-just-love-1d.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. http://www.whenifirstyou.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. www.i-think-you-are-the-best.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. http://www.onegirloneband.blogspot.com/

  http://onlygirlonlyband.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. http://stylinson-another-world.blogspot.com/

  O larrym :)

  OdpowiedzUsuń
 9. ourcrazyholiday.blogspot.com
  :)

  OdpowiedzUsuń
 10. http://illalwaysrememberforyou.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. http://myunfulfilleddreams.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 12. http://little-girl-never-sleep.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 13. http://hi-my-name-is-hope.blogspot.com/
  http://onlyluckygirl.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 14. that-your-heart.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 15. http://fable--or-dream.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 16. http://a-drop-in-ocean.blogspot.com/ ;)

  OdpowiedzUsuń
 17. http://dearloveithurts.blogspot.com/ PISZ DALEJ TEGO BLOGA, BO JEST SUPER XD

  OdpowiedzUsuń
 18. http://kiss-me-hard-before-you-go-please.blogspot.com/ :)

  OdpowiedzUsuń
 19. [SPAM]
  Jenna Miller, Skylar i Zayn Malik, Jason Dallas i Niall Horan to paczka nierozłącznych przyjaciół uczęszczających do słynnego Yale University w mieście New Haven, części wielkiego obszaru metropolitalnego Nowy Jork. Ci studenci Yale University to rozpuszczone oraz niezwykle mądre i inteligentne dzieci bogatych rodziców, które tolerują wyłącznie swoje towarzystwo. Ich życiem kieruje nauka i imprezy. Z czasem za sprawą miłości wiele spraw się komplikuje.. Przyjeżdża pewna osoba i wiele miesza w relacjach między dawnymi przyjaciółmi.
  Czy nierozłączna paczka z Yale University sprosta przeciwnościom losu? A może ich przyjaźń ulegnie zniszczeniu? Tego wszystkiego dowiecie się czytając naszego bloga.
  http://river-full-of-love.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 20. Nie wiem czy wejdziesz.. ale mam taką cholerną nadzieje <3

  Fragment:
  - Czy ona.. czy o.. ona żyje ? - Wyjąkał jeden z nich. Miałam ochotę prychnąć, albo zaśmiać się. Jaki on głupi. Przecież, ja już dawno umarłam. Ale opanowałam się w ostatniej chwili i leżałam nadal.
  - Sam nie wiem. Ale myślę że tak. Zayn weź ją na ręce.
  - Dlaczego ja? - Odpowiedział niejaki "Zayn". Debilne imię, już nawet ja mam lepsze.
  - Weź ją, szybko. - Rozkazał mu, olewając jego pytanie. Już go lubię.


  Więc tak... pojawił się Prolog na moim nowym opowiadaniu, chciałabym cię zachęcić do skomentowania i wyrażenia się na temat tego czy ci się podoba, albo nie <33 Dla ciebie to jest kolejny spam ale.. dla mnie to jest bardzo ważne :**

  http://one-direction-and-vampire.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 21. http://never-say-never-but.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 22. http://never-say-never-but.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 23. **Spam**Z góry przepraszam**Jeśli nie lubisz takich wiadomości, usuń ten komentarz** :]

  Claire Evans, zwykła nastolatka kochająca śpiewać, ciesząca się każdą chwilą w życiu. Pewnego dnia wszystko zostaje jej odebrane. Przyjaciele, chłopak...Przeprowadzając się w nowe miejsce, Claire myśli ,że już nigdy nie zazna szczęścia...Czy aby na pewno ma rację? Jej życie wywróci się do góry nogami, gdy pojawi się w nim najsławniejszy boysband na świecie. Czy jeden z chłopaków namiesza jej w głowie? Będą przyjaciółmi...A może kimś więcej? Tego dowiecie się czytając moje opowiadanie.

  Serdecznie zapraszam na bloga : http://you-will-always-be-my-love.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 24. [SPAM]
  Wejdziesz?
  http://forever-in-my-dreams.blogspot.com/
  Przepraszam za spam ...

  OdpowiedzUsuń
 25. Zapraszam http://jednozyciemojezycie.blogspot.com/ :)

  OdpowiedzUsuń
 26. Jenna Miller, Skylar i Zayn Malik, Jason Dallas i Niall Horan to paczka nierozłącznych przyjaciół uczęszczających do słynnego Yale University w mieście New Haven, części wielkiego obszaru metropolitalnego Nowy Jork. Ci studenci Yale University to rozpuszczone oraz niezwykle mądre i inteligentne dzieci bogatych rodziców, które tolerują wyłącznie swoje towarzystwo. Ich życiem kieruje nauka i imprezy. Z czasem za sprawą miłości wiele spraw się komplikuje.. Przyjeżdża pewna osoba i wiele miesza w relacjach między dawnymi przyjaciółmi.
  Czy nierozłączna paczka z Yale University sprosta przeciwnościom losu? A może ich przyjaźń ulegnie zniszczeniu? Tego wszystkiego dowiecie się czytając naszego bloga.
  http://river-full-of-love.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 27. [SPAM]
  Historia jest o Joanne, która była kiedyś przyjaciółką Harry'ego Stylesa. Ich przyjaźń rozpadła się przez jego dziewczynę. Pod wpływem samotności Joanne zmienia swój charakter i osobowość. Przestaje być sympatyczną dziewczyną, a staje się łobuziarą. Wyjeżdża do swojej cioci do Londynu, by tam zamieszkać i uczyć się. I gdy Joanne ma już poukładane życie pojawia się Harry, który za wszelką cenę chce odbudować ich przyjaźń. Jak potoczy się ta historia? Czytajcie!

  http://przeznaczenie-musi-umrzec.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 28. Zapraszam na http://you-make-me-glow-ff.blogspot.com/ Liczę na komentarze ze szczerą opinią! :)

  OdpowiedzUsuń
 29. todayiamwithyou.blogspot.com <- zapraszam na mojego bloga. Historia 18-letniej Alex z Warszawy... bohaterka będzie starała się ułożyć zycie na nowo, ale z czasem bedzie stawać się to coraz trudniejsze, bo do jej życia dołączy pewna, zupełnie niespodziewana osoba...

  OdpowiedzUsuń
 30. http://hazzaharrystylesblog.blogspot.com/

  Selena to zwykła dziewczyna, która on śmierci ojca zamknęła się w sobie. Przeprowadzka do Londynu wcale nie pomogła. Wiodła ona zwyczajne życie, do czasu kiedy poznała Harrego. '' Hej śliczna'', słowa, które z początku wzbudzały grozę w jej umyśle, z czasem zaczęły wywoływać stado motylów, próbujących wydostać się z jej wnętrza. Ona była niewinna. On był niebezpieczny. Myślała że jest jej największym koszmarem, ale przez jak długo? I najważniejsze, jak wiele będzie w stanie dla niego zrobić?
  SERDECZNIE ZAPRASZAM!

  OdpowiedzUsuń
 31. [Spam]

  Rose i Lena, to dwie dziewiętnastoletnie dziewczyny mieszkające w Gdańsku. Sąsiadki, i najlepsze przyjaciółki. Wiodą spokojne życie. Rose skrywa jednak przed wszystkimi tajemnicę, której częścią jest Harry Styles. Obie dziewczyny jadą na weekend majowy do Londynu, i od tamtego czasu w ich życiu wiele się zmienia. Tajemnice zostają rozwiązane, ale powstają także nowe. Jeżeli chcesz dowiedzieć się co przydarzy się naszym bohaterkom, odwiedź:
  http://ill-look-after-you.blogspot.com/

  PS. Rozdziały są dodawane w każdy piątek o godzinie 15:00, z czasem będą dodawane dwa razy w tygodniu. Serdecznie zapraszamy! :)

  OdpowiedzUsuń
 32. Bracia Styles. Harry oraz Edward... zakochani w dziewczynie Zayna Malika ...a co ona na to ? Co ma zrobić ? CZYTAJ BEJBEEEE !!! :D ZAPRASZAM !

  http://triple-love.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 33. Cześć, chciałabym serdecznie zaprosić się na mój drugi blog, na którym pojawił się rozdział pierwszy. Zapraszam: bemyinspiraation.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 34. Zayn - to nie typowa osoba. Na pewno nie należy do grzecznych chłopców. Jego skórę zdobią tatuaże. Z każdym z nich związana jest jakaś historia. Wyrzucony ze szkoły, przybywa do nowej placówki i już pierwszego dnia robi furorę wśród płci pięknej.
  Molly - to dziewczyna która zawsze miała pod górkę. Straciła przyjaciół, wszyscy się od niej odwrócili. Jest wyśmiewana i dręczona, przez co próbuje popełnić samobójstwo. Została nakryta przez rodzinę, po czym wysyłana do szpitala, z którego powraca jak nowo narodzona.
  Tych dwoje coś połączy, jednak najpierw będą musieli przejść długą drogę. Na ich trasie staną ludzie którzy za wszelką cenę będą chcieli wszystko popsuć.
  Fanfiction opowiadania o bezgranicznej miłości, przeplatanej nieprawdopodobnymi zdarzeniami i o sile przyjaźni jaką mogą dać nowi przyjaciele.

  Zapraszam: http://zaynmalik-bb-fanfiction.blogspot.com/
  ZWIASTUN: https://www.youtube.com/watch?v=SKszMWGofPQ

  OdpowiedzUsuń